ZONGULDAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Jandarma Teşkilatının 185. Yıl Dönümü Etkinlikleri Kapsamında Çelenk Sunma Töreni Gerçekleştirildi

Jandarma Teşkilatının 185. Yıl Dönümü Etkinlikleri Kapsamında Çelenk Sunma Töreni Gerçekleştirildi

Jandarma Teşkilatının 185. Yıl dönümü etkinlikleri kapsamında çelenk sunma töreni gerçekleştirildi.

Törene; Valimiz Sayın Osman Hacıbektaşoğlu, Milletvekilimiz Sayın Muammer Avcı, İl Jandarma Komutanımız J. Kd. Alb. Sayın Cezmi Yalınkılıç, Belediye Başkan Vekilimiz Sayın Erol Yılmaz, Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Rektörü Pof. Dr. Sayın İsmail Hakkı Özölçer, İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Osman Bozkan, Daire Amirleri, İl Jandarma Komutanlığı mensupları, Gazilerimiz ve halkımız katıldılar.

Program; İl Jandarma Komutanlığı çelenginin sunulmasının akabinde saygı duruşu ve İstiklal Marşı'mızın okunması ve İl Jandarma Komutanımız J. Kd. Alb. Sayın Cezmi Yalınkılıç'ın günün anlamını belirten konuşmalarını yapmaları ile başladı. Öğrencilerimizin hazırlamış oldukları halk oyunları gösterilerini sunmalarının ardından, Müdürlüğümüz koordinesinde gerçekleştirilen "Jandarmanın Kuruluşunun 185. Yılı" temalı resim ve şiir yarışmasında dereceye giren öğrencilerimiz ile halk oyunları ekibimize ödülleri takdim edildi.

14-06-202414-06-202414-06-202414-06-2024

Meşrutiyet Mah. Gazipaşa Cad. Hükümet Konağı No.30 Kat.3 Zonguldak - 0 372 280 67 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.