ZONGULDAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İsrail Tarafından Gazze'ye Yönelik Saldırılara Karşı Oluşan Toplum Hassasiyetiyle İlgili Okul ve Kurum Kantinlerinde Satılan Ürünlere Yönelik Dilekçeler İl Müdürlüğümüze Sunuldu
Bakkallar,Tekel Bayileri ve Kantinciler Esnaf Odası Başkanı Kadir HABİPOĞLU ve Kantin İşletmecileri Esnaf Derneği Başkanı Süleyman ERBAY;İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Osman BOZKAN'ı ziyaret ederek İsrail tarafından Gazze'ye yönelik saldırılara karşı okul ve kurum kantinlerinde ülkemiz ve ilimiz genelinde başlatılan hassasiyet ile ilgili dilekçelerini İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Osman BOZKAN'a sundular. İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Osman BOZKAN her iki Başkanımızın da hassasiyetlerinden dolayı teşekkür etti. İlimiz geneli Milli Eğitim Müdürlüğümüze bağlı tüm okul ve kurumlarımız bünyesindeki kantinlerimizde, Öğretmenevleri ile Mesleki ve Teknik Anadolu Liselerimizde de toplumumuz nezdinde oluşan hassasiyeti destekleyeceğimizi ifada ettiler.![İsrail Tarafından Gazze'ye Yönelik Saldırılara Karşı Oluşan Toplum Hassasiyetiyle İlgili Okul ve Kurum Kantinlerinde Satılan Ürünlere Yönelik Dilekçeler İl Müdürlüğümüze Sunuldu](/meb_iys_dosyalar/2023_11/10172221_f689815fc50940d58be239f5976647ca.jpg)