ZONGULDAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLK ATAMA İLE İLGİLİ DUYURU

Bakanlığımız eğitim kurumlarına 10 şubat 2016 tarihinde atamaları yapılan aday öğretmenlerden yetiştirilmek üzere İlimize atananlarla ilgili duyuru,  
İLK ATAMA İLE İLGİLİ DUYURU

      2016 Yılı Şubat Dönemi Öğretmenlik İçin Başvuru ve Atama Duyurusu kapsamında ikinci aşama başvuru sonucu, İlimiz emrine yetiştirilmek üzere aday öğretmen olarak atananların stajyerlik sürecine ilişkin görev yerleri belirlenirken ekde yer alan dilekçe ile ilimiz Merkez, KdzEreğli ve Çaycuma ilçeleri tercih sırası ile seçerek forma dolduracaklardır. Adayların seçmiş oldukları okullara tercihleri de dikkate alınarak KPSS puanına göre yerleştirme yapılacak olup, tercihlerine yerleşemeyenler ile tercihte bulunmayanların yerleştirmeleri ise Müdürlüğümüzce boş kalan okullara resen yerleştirme yapılacaktır. Adaylar başvurularını aşağıda bulunan " İstenilen Evraklar" kısmındaki evrakları eksiksiz olarak hazırlayarak 23/02/2016 (Salı) günü mesai bitimine kadar Müdürlüğümüz Zonguldak İl Millî Eğitim Müdürlüğü) İnsan Kaynakları (Atama) Şube Müdürlüğüne teslim edeceklerdir.

 

 

 

BAŞVURU ESNASINDA İSTENEN EVRAKLAR 

1

İki adet resim

2

Sağlık kurulu raporu aslı

3

Diploma aslı ve fotokopisi

4

Nüfus cüzdan fotokopisi

5

Pedagojik formasyon aslı ve fotokopisi (formasyon olmayanlardan üniversiteden alınan resmi yazı)

6

Mal bildirim formu (müdürlüğümüzden temin edilecek)

7

Elektronik başvuru formu aslı

8

Tercih formu (ektedir)

9

Adli sicil beyanı verenlerden adli sicil dökümü

 

 

 

 

NOT

 

1

Adaylar başvurularda yaşanacak olan aksaklıklarda ilimiz millî eğitim müdürlüğü insan kaynakları (atama) şube müdürlüğü ile irtibata geçebileceklerdir. irtibal tel: 0 372 253 69 58 dahili 148/139

2

Adaylığı kalkmış olup, atandıkları eğitim kurumunda göreve başlayacak olanlar ise “adaylık eğitiminin kaldırıldığına dair onaylı belgesini” ibraz edeceklerdir.

3

Müdürlüğümüzce yapılacak olan değişiklikler duyurular kısmında yer alacaktır.

 

 

Yetiştirilmek üzere ilimize atanan öğretmenler için yer  belirleme formunu görüntelemek için tıklayınız...

 

 

Meşrutiyet Mah. Gazipaşa Cad. Hükümet Konağı No.30 Kat.3 Zonguldak - 0 372 280 67 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.