ZONGULDAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Özel İdare Eski Genel Sekreteri Sn.Recep DEMİRTAŞ, Eski Müdür Yardımcısı Sn.Dursun ŞEN ve Siyami AKÇAALAN ,İl Milli Eğitim Müdürümüz Sn.Osman BOZKAN'ı Ziyareti
İl Özel İdare Eski Genel Sekreteri Sn.Recep DEMİRTAŞ, Eski Müdür Yardımcısı Sn.Dursun ŞEN ve Siyami AKÇAALAN ,İl Milli Eğitim Müdürümüz Sn.Osman BOZKAN'a yeni görevine başlaması dolayısıyla hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. Nazik ziyaretleri için teşekkür ederiz.![İl Özel İdare Eski Genel Sekreteri Sn.Recep DEMİRTAŞ, Eski Müdür Yardımcısı Sn.Dursun ŞEN ve Siyami AKÇAALAN ,İl Milli Eğitim Müdürümüz Sn.Osman BOZKAN'ı Ziyareti](/meb_iys_dosyalar/2023_08/11180700_WhatsApp_Image_2023-08-11_at_17.31.50YYYYYYYY.jpg)