ZONGULDAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ ALİ TOSUN İNŞAATI DEVAM EDEN EĞİTİM YATIRIMLARINDA İNCELEMELERDE BULUNDU
![İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ ALİ TOSUN İNŞAATI DEVAM EDEN EĞİTİM YATIRIMLARINDA İNCELEMELERDE BULUNDU](/meb_iys_dosyalar/2020_06/24141217_8411d13e-25fb-4039-8d26-daa35fc42f11.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ali Tosun Müdür Yardımcımız Harun AKGÜL ve Şube Müdürümüz Özkan POYRAZ ile inşaatı devam eden eğitim yatırımlarında incelemelerde bulundu. 2020-2021 Eğitim öğretim yılına yetiştirilmesi için çalışmaların hızlanması hususunda taleplerini iletti.