ZONGULDAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdür Yardımcımız Adem Gülşen başkanlığında, Bilgilendirme ve Değerlendirme Toplantısı
![İl Milli Eğitim Müdür Yardımcımız Adem Gülşen başkanlığında, Bilgilendirme ve Değerlendirme Toplantısı](/meb_iys_dosyalar/2024_03/19100058_gja6nigwaaaimdn.jpg)
İl Milli Eğitim Müdür Yardımcımız Adem Gülşen başkanlığında, İl Merkez ve İlçelerimizdeki Din Öğretiminden Sorumlu Şube Müdürleri ile İmam-Hatip Ortaokulu/Lisesi Müdürlerinin katılımlarıyla bilgilendirme ve değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıda; Din Öğretimi Genel Müdürlüğümüzün talimatları doğrultusunda okullarımızda yapılacak tanıtım çalışmaları, açılacak yeni bölümler, tamirat ve bakım ihtiyacı konularında görüş alışverişinde bulunuldu.