ZONGULDAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Millî Eğitim Müdürümüz Züleyha ALDOĞAN'ın başkanlığında,İlçe Millî Eğitim Müdürlerimizin de katılımıyla toplantı yapıldı.
![İl Millî Eğitim Müdürümüz Züleyha ALDOĞAN'ın başkanlığında,İlçe Millî Eğitim Müdürlerimizin de katılımıyla toplantı yapıldı.](/meb_iys_dosyalar/2022_03/30103231_FO8SSPeXMAMymy6.jpg)
İl Millî Eğitim Müdürümüz Züleyha ALDOĞAN'ın başkanlığında,İlçe Millî Eğitim Müdürlerimizin de katılımıyla, öğrencilerin akademik gelişimlerinin okul ve ilçe bazlı değerlendirilmesine yönelik bilgilendirme ve değerlendirme toplantısı yapıldı.