ZONGULDAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Millî Eğitim Müdürümüz Züleyha ALDOĞAN'a ziyarette bulunan,Mithatpaşa İlkokulu Müdürümüz Ali ÖZDOĞAN ve Rüzgarlımeşe İlkokulu Müdürümüz Ferit KARADAYI,Erzurum Hizmetiçi Enstitüsünde gerçekleştirilen YÖGEP hak?ında bilgilendirmede bulundular.
![İl Millî Eğitim Müdürümüz Züleyha ALDOĞAN'a ziyarette bulunan,Mithatpaşa İlkokulu Müdürümüz Ali ÖZDOĞAN ve Rüzgarlımeşe İlkokulu Müdürümüz Ferit KARADAYI,Erzurum Hizmetiçi Enstitüsünde gerçekleştirilen YÖGEP hak?ında bilgilendirmede bulundular.](/meb_iys_dosyalar/2022_03/30104225_FPAdE5zXwAcji5w.jpg)
İl Millî Eğitim Müdürümüz Züleyha ALDOĞAN'a ziyarette bulunan,Mithatpaşa İlkokulu Müdürümüz Ali ÖZDOĞAN ve Rüzgarlımeşe İlkokulu Müdürümüz Ferit KARADAYI,Erzurum Hizmetiçi Enstitüsünde gerçekleştirilen YÖGEP hak?ında bilgilendirmede bulundular.