ZONGULDAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Millî Eğitim Müdürümüz Züleyha ALDOĞAN Üzülmez İlkokulunu ziyaret etti.
Üzülmez İlkokulu ziyaretinde 1. ve 2.sınıflara konuk olan İl Millî Eğitim Müdürümüz Züleyha ALDOĞAN; öğrencilerimizin sınıf içi etkinliklerine dahil olarak minik gövdeli kocaman yürekli öğrencilerimizin sevgileri ile karşılandı.![İl Millî Eğitim Müdürümüz Züleyha ALDOĞAN Üzülmez İlkokulunu ziyaret etti.](/meb_iys_dosyalar/2022_09/29095222_ManYet.jpg)
Üzülmez İlkokulu Öğretmenler Odasında, öğretmenlerimiz ile de görüşen İl Müdürümüz, öğretmenlerimizi dinleyerek başarılı, sağlıklı bir eğitim-öğretim yılı dileklerini iletti.