ZONGULDAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Millî Eğitim Müdürümüz Züleyha ALDOĞAN; "Taşıma Yoluyla Eğitime Erişim" kapsamında gerçekleştirlen eğitim seminerinde, servis şoförleri ve rehber personel ile bir araya geldi.
![İl Millî Eğitim Müdürümüz Züleyha ALDOĞAN;](/meb_iys_dosyalar/2023_01/02140847_FlTe7mrXoAAmKYB.jpg)
İl Emniyet Müdürlüğü ve İl Jandarma Komutanlığınca. bilgilendirme sunumlarının yapıldığı seminerde, İl Millî Eğitim Müdürümüz, değerlendirmelerde bulundu. Bu vesileyle, tüm katılımcıların yeni yılını kutladı.