ZONGULDAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdürümüz Züleyha ALDOĞAN, Ramazan Bayramı vesilesiyle kutlama mesajı yayımladı.

İl Millî Eğitim Müdürümüz Züleyha ALDOĞAN, Ramazan Bayramı vesilesiyle kutlama mesajı yayımladı.

Rahmet,bereket ayı olan Mübarek Ramazan ayı sonunda bir bayrama daha kavuşmanın huzurunu  millet olarak hep birlikte yaşıyoruz.

6 Şubat'ta meydana gelen depremlerde kaybettiğimiz kardeşlerimizin acıları  nedeniyle  bu bayramı buruk, hüzünlü yaşasak da, depremin yaralarını milletimiz gönül gönüle, el ele vererek sevgi ve kardeşlik bağlarımızla en kısa sürede saracaktır.Bu vesile ile depremde kaybettiğimiz vatandaşlarımıza bir kez daha Allah'ta rahmet diliyorum

Bayramlar; birlik, beraberlik ve paylaşmanın en güzel örneklerinin yaşandığı günlerdir.Ramazan Bayramı'nın ülkemiz, milletimiz ve bütün insanlığa huzur, barış, mutluluk getirmesini diliyorum.Tüm bu duygularla başta eğitim ailemizin değerli öğretmen ve öğrencileri olmak üzere milletimizin Ramazan Bayramı'nı kutluyorum.

Milletçe yaşadığımız büyük acının yaralarını en kısa zamanda sararak;sevgi, kardeşlik,birlik,beraberlik ve dayanışma yardımlaşma ruhu ile nice güzel bayramlara ulaşmak ümidiyle...

 

Züleyha ALDOĞAN 

İl Milli Eğitim Müdürü

Meşrutiyet Mah. Gazipaşa Cad. Hükümet Konağı No.30 Kat.3 Zonguldak - 0 372 280 67 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.