ZONGULDAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Millî Eğitim Müdürümüz Züleyha ALDOĞAN, Okul ve Kurumlarımıza ait "2022 Yılı Yatırım ve Onarım Planlamaları" kapsamında, saha çalışmalarını sürdürürek, yerinde incelemelerde bulundu.
![İl Millî Eğitim Müdürümüz Züleyha ALDOĞAN, Okul ve Kurumlarımıza ait](/meb_iys_dosyalar/2022_03/17101717_FN_viBiXMAQSGui.jpg)
İl Millî Eğitim Müdürümüz Züleyha ALDOĞAN, Okul ve Kurumlarımıza ait "2022 Yılı Yatırım ve Onarım Planlamaları" kapsamında, saha çalışmalarını sürdürürek, yerinde incelemelerde bulundu.