ZONGULDAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Millî Eğitim Müdürümüz Sn. Osman BOZKAN ve BAKKA Genel Sekreteri Sn. Dr.Lutfi ALTUNSU'nun katılımlarıyla Müdürlüğümüz proje ekibi ile toplantı gerçekleştirildirdi
İl Millî Eğitim Müdürümüz Sn. Osman BOZKAN ve BAKKA Genel Sekreteri Sn. Dr.Lutfi ALTUNSU'nun katılımlarıyla Müdürlüğümüz proje ekibi ile gerçekleşen toplantıda önümüzdeki dönem BAKKA ve İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz işbirliği ile yapılacak projeler görüşüldü.![İl Millî Eğitim Müdürümüz Sn. Osman BOZKAN ve BAKKA Genel Sekreteri Sn. Dr.Lutfi ALTUNSU'nun katılımlarıyla Müdürlüğümüz proje ekibi ile toplantı gerçekleştirildirdi](/meb_iys_dosyalar/2023_09/27194401_WhatsApp_Image_2023-09-27_at_19.41.01.jpg)