ZONGULDAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN OSMAN BOZKAN'IN YENİ YIL MESAJI

İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN OSMAN BOZKAN'IN YENİ YIL MESAJI

   2023 gerek ülkemizde gerek şehrimizde pek çok önemli gelişmenin yaşandığı bir yıl oldu. Sahip olduğumuz bu güzel ülkenin daha güçlü bir geleceğe kavuşması için tüm paydaşlarımızla üstün sorumluluk anlayışıyla çalıştığımız bir dönemden geçtik.

    Bu yıl aynı zamanda Filistin'de yaşanan acı, zulüm, adaletsizliklere şahit olduk. Acı ve gözyaşı içinde izlediğimiz vahşet, asla birer görüntüden ibaret değildi. Temenni ediyorum ki bu takvim değişimi zalimlere amel defterini temize çekme olanağı sağlasın. İnsanlığın kaybettiği vicdanını hatırlamaya ihtiyacının olduğunu görüyoruz. Yeni yıl zulüm gören tüm kardeşlerimize barış, kardeşlik ve huzur kapılarını açsın.

   Yeni yılda Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın ortaya koyduğu 'Türkiye Yüzyılı' vizyonuyla gücümüzü diri tutmalı, umutlarımızı tazelemeli, devletimiz ve milletimizin daha müreffeh bir geleceğe ulaşması için çaba göstermeliyiz. Özel bir gayretle çalışacağımıza yürekten inanıyorum. Eğitim camiası olarak yeni yılda geçmişin muhasebesini yapmalı, elde edeceğimiz tecrübelerin geleceğe ışık tutacağını unutmamalıyız. Evlatlarımızın Türkiye'nin aydınlık yarınlarında söz sahibi olacakları bilinciyle; onları öncelikle milli-manevi değerlere sahip, evrensel düşünen, sorunlara çözüm üreten, kendilerini sürekli yenileyip geliştiren bireyler olarak yetiştirmeliyiz. Bu amaçla tüm paydaşlarımızla birlikte dayanışma içinde çalışmaya devam edeceğiz.

  Bu vesileyle 2024 yılının hayırlara vesile olmasını Rabbim'den niyaz ediyorum. Ülkemize, milletimize ve tüm insanlığa huzur, sağlık, mutluluk ve hayırlar getirmesini diliyorum.


                        Osman BOZKAN

                         İl Millî Eğitim Müdürü


Meşrutiyet Mah. Gazipaşa Cad. Hükümet Konağı No.30 Kat.3 Zonguldak - 0 372 280 67 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.