ZONGULDAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Osman Bozkan'ın Başkanlığında Bilgilendirme ve Değerlendirme Toplantısı Gerçekleştirildi

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Osman Bozkan'ın Başkanlığında Bilgilendirme ve Değerlendirme Toplantısı Gerçekleştirildi

 İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Osman Bozkan'ın başkanlığında; İl Millî Eğitim Müdür Yardımcılarımız ve Şube Müdürlerimiz, Eğitim Müfettişleri Koordinatörü ve Yardımcıları, İlçe Millî Eğitim Müdürlerinin katılımıyla bilgilendirme ve değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi.

Zonguldak Öğretmenevinde gerçekleşen toplantıda;  26-27 Şubat 2024 tarihinde Sayın Bakanımız Yusuf Tekin'in başkanlığında Bakan Yardımcılarımız, Strateji Geliştirme Başkanı, Teftiş Kurulu Başkanı ve Genel Müdürlerimizin paylaşımda bulunduğu ve 81 İl Müdürümüzün katıldığı toplantıda ele alınan güncel konular, okul ve kurumlardaki iş sağlığı ve güvenliği, eğitimde teknolojinin doğru kullanımı, İstiklal Marşı'nın kabulü ve 18 Mart Çanakkale Şehitlerini Anma Programlarının içeriği hakkında değerlendirmeler yapılması, eğitimde kalitenin arttırılması için stratejilerin geliştirilmesi, bütçe ve kaynakların yönetimi hususunda çalışmaların takibi, eğitimde işbirliği ve paydaşlarla ilişkilerin düzenlenmesi, değişen yönetmelik maddeleri vb. konular görüşüldü.

Toplantı sonunda görüş ve öneriler değerlendirildi.

05-03-202405-03-202405-03-2024

Meşrutiyet Mah. Gazipaşa Cad. Hükümet Konağı No.30 Kat.3 Zonguldak - 0 372 280 67 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.