ZONGULDAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Osman Bozkan'ın Ara Tatilin Ardından Başlayan Eğitim-Öğretim Sürecine İlişkin Mesajı

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Osman Bozkan'ın Ara Tatilin Ardından Başlayan Eğitim-Öğretim Sürecine İlişkin Mesajı

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Osman Bozkan'ın Ara Tatilin Ardından Başlayan Eğitim-Öğretim Sürecine İlişkin Mesajı


Sevgili öğrenciler, aynı zamanda mübarek Ramazan Bayramı ile de birleşen kısa bir tatil sonrası bedenen ve zihnen dinlenmiş ve yenilenmiş bir şekilde eğitim öğretime kaldığımız yerden devam ediyoruz. Ara tatilin ardından sizlerden beklentimiz, artan bir motivasyon ve sağlam bir inançla derslerinize sımsıkı sarılmanız ve hedeflerinize ulaşmak için gerekli gayreti göstermenizdir. Sizler bizim geleceğimizsiniz. Ülkemizi çağdaş medeniyetler seviyesinin üstüne çıkarmak için bilgiye açık olun, öğrenmeye devam edin ve kendinizi sürekli geliştirin. Sizlere inanıyor ve güveniyoruz.

Değerli öğretmenlerim; sizler sadece bilgi aktaran değil, aynı zamanda ilham veren ve rehberlik eden kişilersiniz. Bizlere emanet edilen genç zihinlerin şekillenmesinde ve geleceği inşa etmede gösterdiğiniz gayret ve fedakârlıklar dolayısıyla sizlere teşekkür ediyor, çalışmalarınızda kolaylıklar ve başarılar diliyorum.

Kıymetli velilerim, öğrencilerimizin eğitim ve gelişimindeki rolünüzü biliyor ve takdir ediyoruz. Sizlerin desteği ve katkılarıyla her bir çocuğumuz daha güçlü ve başarılı olacaktır. Eğitim faaliyetlerinin başarılarla taçlandırılması ve çocuklarımızın potansiyellerinin desteklenmesi adına hep birlikte çalışmayı temenni ediyorum.

2023-2024 eğitim öğretim yılının 2. ara tatilinin ardından eğitimin başlaması nedeni ile öğretmenlerimize, öğrencilerimize ve ailelerine başarı dileklerimi sunuyor, eğitim öğretim döneminin hepimiz için hayırlara vesile olmasını diliyorum.

 

 

Osman BOZKAN

İl Millî Eğitim Müdürü

Meşrutiyet Mah. Gazipaşa Cad. Hükümet Konağı No.30 Kat.3 Zonguldak - 0 372 280 67 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.