ZONGULDAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Osman Bozkan'ın Ara Tatil Mesajı

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Osman Bozkan'ın Ara Tatil Mesajı

Sevgili Öğrencilerim, 

   Sizler bizim geleceğimizin umudu ve ışığı, yarınlarımızın aydınlık yüzlerisiniz. Yaptığınız çalışmaların, verdiğiniz emeklerin farkındayız. Elde ettiğiniz başarılarla bizler için gurur kaynağı oldunuz.  Bu süreçte hepiniz çok yoruldunuz. 8-12 Nisan tarihleri arasında uygulanacak aynı zamanda Ramazan Bayramı'nı da kapsayan ara tatil, sizler için yoğun bir dönemin ardından dinlenme ve eğlenme fırsatıdır. Bol bol kitap okuyun, hobilerinize zaman ayırın, sevdiklerinizle güzel anılar biriktirin, kendinize ve hayâllerinize zaman ayırın, geleceğe dair planlarınızı gözden geçirin. Ara tatilin sonunda; bedensel, zihinsel ve duygusal olarak yenilenmiş ve dinlenmiş bir şekilde sizlerle okullarımızda buluşacak ve eğitim öğretime hep birlikte devam edeceğiz.

     Kıymetli Öğretmenlerim,

    Sizler her gün yaptığınız fedakârca çalışmalarla, öğrencilerimizin hayatında derin izler bırakıyor; sabrınız, özveriniz ve sevginiz sayesinde onların geleceğe daha güvenle bakmalarını sağlıyorsunuz. Eğitim-öğretim yılının başından bugüne kadar gösterdiğiniz üstün gayret ve özverili çalışmalarınızdan dolayı hepinize teşekkür ediyorum. Bayram ve ara tatil dönüşü yenilenmiş bir zihinle, daha verimli ve etkili bir şekilde çalışmaya devam edeceğinize inanıyorum.

     Saygıdeğer Velilerim, 

     Sizlerin desteği ve katkısı olmadan, öğrencilerimizin başarısı ve mutluluğu da mümkün olmaz. Ramazan Bayramı ve ara tatilde, çocuklarınızla birlikte keyifli zaman geçirmenizi, onların hayâllerini desteklemenizi, ilgi ve yeteneklerini keşfetmelerine yardımcı olmanızı öneriyorum

       Bu vesileyle; hepinizin Ramazan Bayramı'nı şimdiden kutluyor, iyi tatiller diliyorum.

Meşrutiyet Mah. Gazipaşa Cad. Hükümet Konağı No.30 Kat.3 Zonguldak - 0 372 280 67 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.