ZONGULDAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Osman BOZKAN'ın Ara Tatil Mesajı

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Osman BOZKAN'ın Ara Tatil Mesajı

  

11 Eylül Pazartesi günü başlayan 2023-2024 Eğitim-Öğretim yılında, 13-17 Kasım birinci ara tatil ile kısa bir ara veriyoruz. İki aylık süre zarfında eğitim-öğretime devam eden öğrencilerimiz ve öğretmenlerimiz ara tatilde dinlenme fırsatı bulacaklar.

Ülkemizin kalkınması, millî ve manevî değerlerini koruyarak varlığını sürdürebilmesi, dünyada söz sahibi olabilmesi  ancak öğrenci, öğretmen ve eğitim sisteminin uyumlu birlikteliğiyle mümkün olacaktır. Etkin, başarılı  bir eğitim ve öğretim süreci geçirilebilmesi  için; aydınlık yarınlarımızın mimarı olacak çocuklarımızı, gençlerimizi geleceğe hazırlamak için tüm eğitim ve yönetim  kadrolarımızla çalışmaya devam edeceğiz.

Sevgili Öğrencilerimiz;

100 yıllık Cumhuriyet mirasımızı sizlere emanet ediyoruz. Cumhuriyetimizin Kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün çizdiği yolda sizler için yol almaya devam ediyoruz.

Ara  tatil sürecinde sevdiklerinize  zaman ayırmanızı, eğlenmenizi, dinlenmenizi ve kaliteli zaman geçirmenizi, tatilin sonunda, dinlenmiş , daha çok motive olmuş daha  zinde olarak  sizlerle okullarımızda buluşmayı diliyorum

Kıymetli Meslektaşlarım;

Cumhuriyetimizin 100.yılını kutlarken, bu kutlu mirasın gereklerini yaşayıp yaşatırken Cumhuriyet nesilleri olan çocuklarımızı; yaşadığımız çağın gerektirdiği bütün bilgi, beceri ve donanımla  yetiştirmek için özveriyle çalışmaya bu mukaddes görevi yerine getirmeye  devam ediyorsunuz.

Eğitim-öğretim yılının başından bugüne kadar gösterdiğiniz üstün gayret ve özverili çalışmalarınızdan dolayı teşekkür ediyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle eğitim öğretim sürecine katkı sunan öğretmenlerimize, öğrencilerimize, velilerimize ve tüm paydaşlarımıza sevgi ve saygılarımızı sunuyor, 20 Kasım'da  tekrar eğitim yuvalarımız okullarımızda buluşmak üzere  sağlıklı ve huzurlu zamanlar geçireceğiniz bir ara tatil dönemi diliyorum.

 

                                                                                             Osman BOZKAN

                                                                                          İl Millî Eğitim Müdürü

 

Meşrutiyet Mah. Gazipaşa Cad. Hükümet Konağı No.30 Kat.3 Zonguldak - 0 372 280 67 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.