ZONGULDAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Osman BOZKAN'ın 2023-2024 Yılı 2.Dönem Mesajı
İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Osman BOZKAN'ın 2023-2024 Yılı 2.Dönem Mesajı![İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Osman BOZKAN'ın 2023-2024 Yılı 2.Dönem Mesajı](/meb_iys_dosyalar/2024_02/04131855_img_0363.jpg)
2023-2024 Eğitim-Öğretim Yılı 2. Dönemin sevgi ve özveriyle çalışan tüm öğretmenlerimize; geleceğimizi aydınlatacak tüm öğrencilerimize ve değerli velilerimize sağlık, huzur ve başarı getirmesini temenni ediyorum. Eğitim camiamız için hayırlara vesile olmasını dilerim.