ZONGULDAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Osman Bozkan'ın 2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı Sonu Mesajı

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Osman Bozkan'ın 2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı Sonu Mesajı

            Değerli Öğretmenlerimiz, Kıymetli Velilerimiz ve Sevgili Öğrencilerimiz,

            2023-2024 eğitim-öğretim yılını başarıyla tamamlamış olmanın, öğrencilerimizin karne heyecanını hep birlikte paylaşmanın gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz.

         İlimiz genelinde anaokullarımızda 5950, ilkokullarımızda 29700, ortaokullarımızda 27410, liselerimizde 27600 öğrencimiz karne heyecanı yaşıyor. Öğrencilerimizin bilgi ve becerilerini geliştirdiği, öğretmenlerimizin fedakârca çalıştığı, velilerimizin destekleriyle güç verdiği bir yılı geride bıraktık. Bu süreçte gösterdiğiniz özveri ve gayretlerinizden dolayı hepinize teşekkür ederim. Öğrencilerimizin akademik başarılarının yanı sıra sosyal ve kültürel alanda da gelişim göstermeleri bizleri gururlandırıyor. Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın daha iyi bir eğitim alabilmesi için çalışmalarımızı kararlılıkla sürdüreceğiz.

              Sevgili Öğrenciler,

           Başarılı bir eğitim-öğretim yılının ardından keyifli bir tatil geçirmenizi dilerim. Dinlenin, yeni hobiler edinin ve ailelerinizle güzel vakit geçirin. Sizler, ülkemizin yarınlarısınız, geleceğe sizler yön vereceksiniz. Tatilin sevincini yaşarken güçlü yarınlarımız için kitap okumayı ihmal etmeyin ve yeni bilgiler öğrenmeye devam edin. Sizleri yeni eğitim döneminde yenilenmiş ve hazırlanmış bir şekilde bekliyor olacağız.

             Değerli Öğretmenlerimiz,

        Milletimizin bizlere emaneti olan evlatlarımıza gösterdiğiniz fedakârlık ve şefkatiniz için hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim. Emeğiniz ve özverinizle öğrencilerimizin hayatında büyük farkındalıklar oluşturuyorsunuz. Bu tatil döneminin sizin için de dinlenme ve yenilenme fırsatı sunmasını temenni ederim.

              Kıymetli Velilerimiz,

      Çocuklarımızın eğitim sürecine verdiğiniz destek için teşekkür ederim. Onların başarılarında sizin katkınız büyüktür. Çocuklarımız ve gençlerimiz, en çok ailelerinden alacakları destekle mutlu olurlar. O sebeple aileler, hangi yaşta olurlarsa olsun çocuklarıyla kuracağı kuvvetli iletişim bağlarının karnelerden, alınan notlardan her zaman daha önemli olduğunu unutmamalıdır. Tatil döneminde çocuklarınızla kaliteli zaman geçirmenizi temenni ederim.

      Hem ilimiz hem de ulusal düzeyde önemli başarılara imza attığımız bir yılı geride bıraktık. "Türkiye Yüzyılı" inşa edecek çocuklarımız için yeni eğitim-öğretim yılında, daha büyük hedefler ve başarılarla bir araya gelmek ümidiyle, hepinize sağlıklı, huzurlu ve mutlu bir tatil dönemi dilerim.

 

OSMAN BOZKAN

İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜ

 

Meşrutiyet Mah. Gazipaşa Cad. Hükümet Konağı No.30 Kat.3 Zonguldak - 0 372 280 67 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.