ZONGULDAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Osman BOZKAN'a Ziyaret
Bülent Ecevit Üniversitesi Siber Güvenlik Merkezi Müdürü Semih Çakır, Zonguldak İl Jandarma Komutanlığı Siber Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü Tim Komutanı J.Asb.Kd.Üstcavuş Saitcan Atasoy ve ZBEÜ PDR Uygulama ve Araştırma Merkezi Psikoloğu Özge Ece Çiftçi; İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Osman BOZKAN'ı ziyarette bulundular. Velilere yönelik siber güvenlik eğitimleri ve bu konuda oluşturulacak farkındalık çalışmaları, velilere yönelik düzenlenecek yeni eğitimlerin planlaması üzerine fikir alışverişinde bulundular.![İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Osman BOZKAN'a Ziyaret](/meb_iys_dosyalar/2024_01/17184810_20240117131429_img_7055.jpg)