ZONGULDAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Osman Bozkan, Valimiz Sayın Osman Hacıbektaşoğlu'nun Minik Şairimiz Zeynep Duru Şen'e Gönderdiği Mektubu ve Hediyesini Takdim Etti
İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Osman Bozkan, Devrek İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü ziyaretinde Valimiz Sayın Osman Hacıbektaşoğlu'nun Devrek Fatih İlkokulu 3.sınıf öğrencisi, minik şairimiz Zeynep Duru Şen'e gönderdiği mektubu ve hediyesini takdim etti. Sayın Valimizin tebrik ve başarı dileklerini iletti.![İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Osman Bozkan, Valimiz Sayın Osman Hacıbektaşoğlu'nun Minik Şairimiz Zeynep Duru Şen'e Gönderdiği Mektubu ve Hediyesini Takdim Etti](/meb_iys_dosyalar/2024_01/12104835_whatsappimage20240112at10.47.03.jpg)