ZONGULDAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Osman Bozkan, Vali Yardımcımız Sayın Muammer Balcı Başkanlığında Toplanan "İl İstihdam ve Mesleki Eğitim Kurulu" Toplantısına Katıldı
![İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Osman Bozkan, Vali Yardımcımız Sayın Muammer Balcı Başkanlığında Toplanan](/meb_iys_dosyalar/2024_03/01172656_ghlmtuqwcaaxk0a.jpg)
İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Osman Bozkan, Millî Eğitim Bakanlığımız 2024/36 sayılı genelgeleri kapsamında Mesleki Eğitimde İş Sağlığı ve Güvenliği acil gündemiyle Vali Yardımcımız Sayın Muammer Balcı başkanlığında toplanan "İl İstihdam ve Mesleki Eğitim Kurulu" toplantısına katıldı. Toplantıda; mesleki eğitim ve staj yapılan işletmelerin nitelikleri, iş sağlığı ve güvenliğine ilişkin alınan tedbirler görüşüldü.