ZONGULDAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Osman Bozkan Liselere Geçiş Sistemi (LGS) Merkezî Sınavda Görev Alan Herkese Teşekkür Etti
![İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Osman Bozkan Liselere Geçiş Sistemi (LGS) Merkezî Sınavda Görev Alan Herkese Teşekkür Etti](/meb_iys_dosyalar/2024_06/02155211_whatsappimage20240602at15.51.34.jpg)
Liselere Geçiş Sistemi (LGS) merkezî sınav; Zonguldak Merkez ve 7 İlçemizde 27 sınav binasında, 392 salonda, 6098 öğrencimizin katılımı ile sorunsuz olarak tamamlandı. İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Osman Bozkan, sınav sürecinin uygulanmasında görev alan herkese teşekkür etti.