ZONGULDAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Osman BOZKAN, Karaelmas Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini Ziyaret Etti
İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Osman BOZKAN, Karaelmas Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini ziyaret ederek öğretmenlerimizle bir araya geldi. Öğretmenlerimizden gelen öneri ve talepleri dinleyen İl Müdürümüz; değerlendirmelerde bulunanarak öğretmenlerimize teşekkür etti![İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Osman BOZKAN, Karaelmas Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini Ziyaret Etti](/meb_iys_dosyalar/2023_12/11184938_img_20231211_184612_983.jpg)