ZONGULDAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Yeni Tip Koronavirüs Bilgilendirme Faaliyetleri

Dünya Sağlık Örgütü tarafından pandemi olarak ilan edilen Yeni Tip Koronavirüs (Covid-19) hastalığının ülkemizde yayılımının önlemesinin amaçlandığı süreçte Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığının, ülkemizdeki ilgili tüm kurum ve kuruluşlar ile iş birliği ve koordinasyon içinde çeşitli çalışmaların yürütüldüğü belirtilmektedir.

Çalışma hayatının tüm unsurlarının ve istihdamın korunmasının amaçlandığı bu süreçte iş sağlığı ve güvenliği önlemlerinin de göz önünde tutulabilmesi için birçok tedbir alınmaktadır. 

  Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığınca bu kapsamda, çalışan ve işverene yol göstermeyi amaçlayan muhtelif standart, rehber ve broşürler ve "Yeni Tip Koronavirüs" salgınının işyerlerinde oluşturacağı riskleri önlemeye yönelik tedbirlerin tek bir kanaldan çalışma hayatının istifadesine sunulabilmesi amacıyla internet sitesi hazırlanmış olup, bahse konu web sitesine https://ailevecalisma.gov.tr/covid19 bağlantısından ve sosyal medya hesaplarından www.ailevecalisma.gov.tr/isggm ; https://www.facebook.com/isggmd ; www.instagram.com/isggmd ; www.twitter.com/isggmd  ulaşılabilir.

Meşrutiyet Mah. Gazipaşa Cad. Hükümet Konağı No.30 Kat.3 Zonguldak - 0 372 280 67 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.