ZONGULDAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Hafızlık belgelerini alan öğrencilerimiz, Okul Müdürü Adnan KARAKURLUK, Hafızlık Koordinatör Hocası Hanife GÖRÜCÜ ile birlikte İl Milli Eğitim Müdürümüz Sn.Osman BOZKAN'ı ziyaret ettiler
Şehit Prof.Dr.İlhan Varank Kız Anadolu İmam Hatip Lisesinde uygulanan"Örgün Eğitimle Birlikte Hafızlık Projesi" kapsamında aldıkları eğitim sonucunda Ankara'da gerçekleştirilen"2023 Yılı 2.Dönem Hafızlık Tespit Sınavı"nda başarılı olarak hafızlık belgelerini alan öğrencilerimiz,Okul Müdürü Adnan KARAKURLUK,Hafızlık Koordinatör Hocası Hanife GÖRÜCÜ ile birlikte İl Milli Eğitim Müdürümüz Sn.Osman BOZKAN'ı ziyaret ettiler. İl Müdürümüz hafızlık belgesini almaya hak kazanan öğrencilerimizi tebrik ederek,başarıda emeği geçenlere teşekkür etti.![Hafızlık belgelerini alan öğrencilerimiz, Okul Müdürü Adnan KARAKURLUK, Hafızlık Koordinatör Hocası Hanife GÖRÜCÜ ile birlikte İl Milli Eğitim Müdürümüz Sn.Osman BOZKAN'ı ziyaret ettiler](/meb_iys_dosyalar/2023_09/20091922_WhatsApp_Image_2023-09-19_at_15.15.34.jpg)