ZONGULDAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Güncel - Acele ve Günlü - Fatih Projesi 3. Faz Altyapı Yapılacak Okullar

Güncel - Acele ve Günlü - Fatih Projesi 3. Faz Altyapı Yapılacak Okullar

 (Veri Girişleri 20.10.2015 Salı Günü Mesai Bitmine  Kadar Uzatılmıştır)


 

Eğitimde Fatih Projesi kapsamında 3. Faz Altyapı ihalesi için Okul Bilgi Sisteminden Altyapı ihtiyacı olan okulların bilgilerini güncellemesi gerekmektedir.

Bilgi girişi cbs.eba.gov.tr adresinden yapılacak olup, "Okul Bilgileri" ve "İletişim Bilgileri" alanlarının (kırmızı alanlar) mutlaka doldurulması gerekmektedir. Herhangi bir bilginin eksik girilmesi veya bilgi girişi yapılmaması halinde okulun donanım ihtiyacı hesaplanamayacağından projeye dahil edilmeyecektir. Bilgi girişinin 16.10.2015 tarihine kadar yapılması gerekmektedir.  

 

FAZ 3 altyapı hazırlıkları kapsamında http://cbs.eba.gov.tr   "Okul Bilgi Sisteminde"  "Bina ve şube bilgileri" alanı oluşturulmuştur.

Okul Müdürlükleri tarafından bu alanın bilhassa doldurulması gerektiği bakanlık tarafından bildirilmiştir.

Bilgi girişlerinin gün içinde tamamlanması gerekmektedir. 

 

 Daha önceden giriş yapmış ve şifrelerini unutmuşlar ise kullanıcı adı kısmına kurum kodunu yazdıktan sonra "Şifremi Unuttum" butonuna tıklayarak kurumkodu@meb.k12.tr adreslerine gelen yönergeleri takip ederek şifrelerini sıfırlayabilirler.

NOT: http://cbs.eba.gov.tr adresine okul girişinde yaşanan problemler için ve diğer sorularınız için cbs@eba.gov.tr adresine kurum e-postasından mail gönderebilirsiniz. 

Meşrutiyet Mah. Gazipaşa Cad. Hükümet Konağı No.30 Kat.3 Zonguldak - 0 372 280 67 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.