ZONGULDAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Genel Müdürlerimiz Sn.Mehmet Nezir GÜL, Sn. Halil İbrahim TOPÇU, Sn.Tuncay MORKOÇ, Daire Başkanlarımız Sn.Recep ALTIN, Sn. Musa RAHMANLAR, İl Müdürümüz Züleyha ALDOĞAN ve İl-İlçe yöneticilerimizin katılımıyla değerlendirme toplantısı yapıldı.
![Genel Müdürlerimiz Sn.Mehmet Nezir GÜL, Sn. Halil İbrahim TOPÇU, Sn.Tuncay MORKOÇ, Daire Başkanlarımız Sn.Recep ALTIN, Sn. Musa RAHMANLAR, İl Müdürümüz Züleyha ALDOĞAN ve İl-İlçe yöneticilerimizin katılımıyla değerlendirme toplantısı yapıldı.](/meb_iys_dosyalar/2022_02/04133516_2EECB2CD-4142-4224-82A4-91DCBDD6C2FA.jpg)
Genel Müdürlerimiz Sn.Mehmet Nezir GÜL, Sn. Halil İbrahim TOPÇU, Sn.Tuncay MORKOÇ, Daire Başkanlarımız Sn.Recep ALTIN, Sn. Musa RAHMANLAR, İl Müdürümüz Züleyha ALDOĞAN ve İl-İlçe yöneticilerimizin katılımıyla değerlendirme toplantısı yapıldı.