ZONGULDAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Gelişen Öğretmen Akademisi" Etkinlikleri Kapsamında Zonguldak Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Öğretmeni Bahriye Demirci Tarafından ''Yaratıcı Drama'' Eğitimi Verildi
![Gelişen Öğretmen Akademisi](/meb_iys_dosyalar/2024_05/08113220_gncwhm2w4aaioap.jpg)
Öğrendikçe Güçleniyoruz! "Gelişen Öğretmen Akademisi" etkinlikleri kapsamında Zonguldak Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğretmeni Bahriye Demirci tarafından öğretmenlerimize yaratıcı drama eğitimi verildi. Mustafa Yılmaz Gömülü Sistem Uygulamaları Merkezi