ZONGULDAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Filyos Melek ve Ahmet Şanlı Anadolu Lisesi Müdürü Murat Eyioğlu ve Filyos Zübeyde Hanım İlkokulu Müdürü Kıvılcım Gökgöz, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Osman Bozkan'ı Ziyareti
Filyos Melek ve Ahmet Şanlı Anadolu Lisesi Müdürü Murat Eyioğlu ve Filyos Zübeyde Hanım İlkokulu Müdürü Kıvılcım Gökgöz, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Osman Bozkan'a yeni görevine başlaması dolayısıyla hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. Nazik ziyaretleri için teşekkür ederiz.![Filyos Melek ve Ahmet Şanlı Anadolu Lisesi Müdürü Murat Eyioğlu ve Filyos Zübeyde Hanım İlkokulu Müdürü Kıvılcım Gökgöz, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Osman Bozkan'ı Ziyareti](/meb_iys_dosyalar/2023_08/14162410_F3finabWYAIzSsB.jpg)