ZONGULDAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Etkileşimli Tahta İhtiyaç Girişleri Kontrol Listeleri (Tüm Okullar)

Etkileşimli Tahta İhtiyaç Girişleri Kontrol Listeleri (Tüm Okullar)

Bakanlığımız Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü tarafından http://veri.meb.gov.tr  adresi üzerinden toplanan Etkileşimli Tahta ihtiyaçlarına yönelik veri girişi yapan ve yapmayan okullara ait listeler aşağıya çıkarılmıştır.

Bu kapsamda hangi fazda yer aldığına bakılmaksızın tüm okullarımızın (Mesleki Eğitim merkezleri ve Halk Eğitim Merkezleri Dahil) tahta ihtiyaçlarını bildirmesi istenmiştir. Yapılan incelemede tahta ihtiyacı olduğu halde veri girişi yapmayan okullarımız olduğu tespit edilmiştir. 

Hali hazırda tahtası kurulmuş olan ve tahta ihtiyacı olan yada henüz tahta kurulumu yapılmamış olup yeni tahta kurulumu bekleyen tüm okullarımızın faz ayrımı olmaksızın tahta ihtiyaçlarını bildirmesi gerekmektedir.

Listelerin okullarımız tarafından incelenerek herhangi bir aksaklığa mahal vermemek için Yanlış/Eksik/İhtiyaç bilgilerini 20/09/2016 Salı Günü mesai bitimine kadar btkoordinator67@meb.gov.tr adresine göndermeleri gerekmektedir.

E-posta gönderen okullara teyit amaçlı geri bildirim e-postası gönderilecektir. Bilgileri ve ihtiyaç sayıları doğru olan yada ihtiyacı olmayan okullarımızın bilgi vermesine gerek yoktur. 

Not: Daha önce müdürlüğümüze resmi yazı yada eposta ile gönderilen ihtiyaçların bir geçerlilği yoktur. Esas olan listeler aşağıya çıkartılmıştır. 

 

Veri_Girisi_Yapan_okullar.pdf

 

Veri_Girisi_Yapmayan_Okullar.pdf

 

Etkileşimli Tahta Kurulum Ortamları Yönergesi

 

 

 

 

 

Meşrutiyet Mah. Gazipaşa Cad. Hükümet Konağı No.30 Kat.3 Zonguldak - 0 372 280 67 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.