ZONGULDAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Ereğli Dağlıca Köyü Muhtarı Mehmet Başaran, Dağlıca İlkokulu ve Ortaokulu Müdürleri Deniz Aladağ ve Şenol Çevik, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Osman Bozkan'ı Ziyareti
Ereğli Dağlıca Köyü Muhtarı Mehmet Başaran, Dağlıca İlkokulu ve Ortaokulu Müdürleri Deniz Aladağ ve Şenol Çevik, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Osman Bozkan'a yeni görevine başlaması dolayısıyla hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. Nazik ziyaretleri için teşekkür ederiz.![Ereğli Dağlıca Köyü Muhtarı Mehmet Başaran, Dağlıca İlkokulu ve Ortaokulu Müdürleri Deniz Aladağ ve Şenol Çevik, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Osman Bozkan'ı Ziyareti](/meb_iys_dosyalar/2023_08/18140146_F3y8UdyWYAA8Dbf.jpg)