ZONGULDAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Ereğli Armutcuk Ortaokulu Müdürü Zühal Efe beraberinde İlyas Efe ve Leyla Tülüce, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Osman Bozkan'ı Ziyareti
Ereğli Armutcuk Ortaokulu Müdürü Zühal Efe beraberinde İlyas Efe ve Leyla Tülüce, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Osman Bozkan'a yeni görevine başlaması dolayısıyla hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. Nazik ziyaretleri için teşekkür ederiz.![Ereğli Armutcuk Ortaokulu Müdürü Zühal Efe beraberinde İlyas Efe ve Leyla Tülüce, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Osman Bozkan'ı Ziyareti](/meb_iys_dosyalar/2023_08/15115838_F3gH3b5XAAEeMUn.jpg)