ZONGULDAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Erdemir İlkokulu Müdürü İlker KIBRIS ve Müdür Yardımcısı Gündüz AKAGÜNDÜZ,İl Millî Eğitim Müdürümüz Züleyha ALDOĞAN'ı ziyaret etti.
Erdemir İlkokulu Müdürü İlker KIBRIS ve Müdür Yardımcısı Gündüz AKAGÜNDÜZ, İl Millî Eğitim Müdürümüz Züleyha ALDOĞAN'ı ziyaret ederek okulda yapılan farkındalık oluşturan çalışmaları paylaştılar. İl Müdürümüz okulumuz yönetim ve eğitim kadrosunu, emeği geçenleri tebrik etti, kutladı.![Erdemir İlkokulu Müdürü İlker KIBRIS ve Müdür Yardımcısı Gündüz AKAGÜNDÜZ,İl Millî Eğitim Müdürümüz Züleyha ALDOĞAN'ı ziyaret etti.](/meb_iys_dosyalar/2022_11/23102712_FhnjlPqWAAQ0tsq.jpg)