ZONGULDAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Erasmus+ Programı Mesleki Eğitim ve Okul Eğitimi Akreditasyonu Projesi Kapsamında İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Osman Bozkan'ın, Avusturya'nın Viyana Şehrine Ziyareti
![Erasmus+ Programı Mesleki Eğitim ve Okul Eğitimi Akreditasyonu Projesi Kapsamında İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Osman Bozkan'ın, Avusturya'nın Viyana Şehrine Ziyareti](/meb_iys_dosyalar/2024_04/05103127_kap6.jpg)
İl Millî Eğitim Müdürlüğümüzce yürütülen Erasmus+ Programı Mesleki Eğitim ve Okul Eğitimi Akreditasyonu Projesi kapsamında, İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Osman Bozkan Avusturya'nın Viyana şehrine ön hazırlık ziyareti gerçekleştirdi. Bu kapsamda; T.C. Viyana Büyükelçisi Sayın Ozan Ceyhun'u makamında ziyaret eden İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Osman Bozkan, Avusturya ile eğitim alanındaki işbirliği fırsatları ve Erasmus projelerine ilişkin görüş alışverişinde bulundu.