ZONGULDAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
"Eğitimde İş Birliği Protokolü " ve "Gelişen Öğretmen Akademisi" Etkinlikleri Kapsamında "Erken/Temel Çocukluk Döneminde Sosyal Gelişimin Desteklenmesi " Konulu Eğitim Verildi
![](/meb_iys_dosyalar/2024_05/07143657_gmoxyhx0aa2ltg.jpg)
Bakanlığımız ve Öğretmen Akademisi Vakfı (ÖRAV) ile imzalanan "Eğitimde İş Birliği Protokolü " ve "Gelişen Öğretmen Akademisi" etkinlikleri kapsamında ilimiz Merkez-Kozlu ve Kilimli ilçeleri okul öncesi ve sınıf öğretmenlerine "Erken/Temel Çocukluk Döneminde Sosyal Gelişimin Desteklenmesi " eğitimiverildi.