ZONGULDAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Eğitimde Fatih Projesi Veri Girişleri (Acele ve Günlü)

Eğitimde Fatih Projesi Veri Girişleri (Acele ve Günlü)

Bildiğiniz üzere, MEB bünyesinde bulunup FATİH altyapısı gitmemiş tüm okullar FAZ-3 kapsamına dahil edilecektir. Okul bilgilerinin Güncelleme işleminin cbs.eba.gov.tr adresinden okul bazında yapılması gerekmektedir. 

İhalenin sağlıklı yapılabilmesi, tüm okullarımızın altyapı kurulumlarının yapılabilmesi ve mevcut Okullarımızın İhale Kapsamı Dışında Kalmaması için; okullarımızın özellikle Derslik Sayısı, Bina Sayısı, BT Laboratuvarı Sayısı, İdareci Oda Sayıları, Atölye Sayıları, Bina Sayıları bilgilerinin sözkonusu  http://cbs.eba.gov.tr adresine MEBBİS “kullanıcı adı” ve “şifreleri” ile giriş yaparak; "Okul Bilgileri" ekranının güncellenmesi gerekmektedir.

 

Söz konusu güncellemeler (öncelikle Faz 1-2 kapsamında olmayan okullar olmak üzere) tüm okullarımızca 11.09.2015 tarihine kadar yapılması gerekmekte olup güncellemenin ivedi olarak yapılması gerekmektedir.

Meşrutiyet Mah. Gazipaşa Cad. Hükümet Konağı No.30 Kat.3 Zonguldak - 0 372 280 67 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.