ZONGULDAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

DYS ve e-OTOBAN Entegrasyonu

         Doküman Yönetim Sistemi ve İçişleri Bakanlığı e-Otoban Projesi´nin entegrasyonu için gerekli çalışmalar tamamlanmış olup, Zonguldak İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve İlçe Milli Eğitim Müdürlükleri dahil edilerek uygulama kapsamı genişletilecektir.
DYS ve e-OTOBAN Entegrasyonu

 

         Bakanlığımız Doküman Yönetim Sistemi ve İçişleri Bakanlığı e-Otoban Projesi´nin entegrasyonu için gerekli çalışmalar tamamlanmış olup, gelinen aşamada uygulamaya 15.06.2015 tarihinden itibaren Zonguldak İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve İlçe Milli Eğitim Müdürlükleri dahil edilerek uygulama kapsamı genişletilecektir. Bu nedenle "MEB DYS ve e-OTOBAN Entegrasyonuna Geçişte Yapılması ve Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar" başlıklı ekli belgeyi indirerek dikatlice okunması ve çalışmaların buna göre yapılması gerekmektedir.

 

 

         Not: (Okullarımız sisteme dahil değildir )

 

MEB DYS ve e-OTOBAN Entegrasyonuna Geçişte Yapılması ve Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar Görüntülemek İçin Tıklayınız... 

 

 

Meşrutiyet Mah. Gazipaşa Cad. Hükümet Konağı No.30 Kat.3 Zonguldak - 0 372 280 67 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.