ZONGULDAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
DOÇ. DR. SEYİTHAN DEMİRDAĞ MESLEKİ GELİŞİM EĞİTİMLERİ KAPSAMINDA ÖĞRETMENLERLE ZOOM PLATFORMUNDA BULUŞUYOR
![DOÇ. DR. SEYİTHAN DEMİRDAĞ MESLEKİ GELİŞİM EĞİTİMLERİ KAPSAMINDA ÖĞRETMENLERLE ZOOM PLATFORMUNDA BULUŞUYOR](/meb_iys_dosyalar/2020_09/02225200_58fe5aaf-5f52-4906-97f6-5c802fb87295.jpg)
Mesleki Gelişim Çalışmaları kapsamında, 3 Eylül Perşembe günü saat 14:00'te " EĞİTİMDE ÖĞRENCİ ÇEŞİTLİLİĞİ VE ÇOK KÜLTÜRLÜLÜĞÜN YÖNETİMİ " konusunda Bülent Ecevit Üniversitesi Eğitim Bilimleri Bölümü Doç. Dr. Seyithan DEMİRDAĞ, eğitim yöneticilerimiz ve öğretmenlerimizle paylaşımda bulunmak üzere zoom platformunda bizlerle olacak.