ZONGULDAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Din Öğretimi Genel Müdürlüğümüzün İlimiz İmam Hatip Liselerinde Uygulanmakta Olan "Vakti Kuşanmak" Adlı Projesinin Değerlendirme Toplantısı İl Milli Eğitim Müdür Yardımcımız Adem Gülşen Başkanlığında Yapıldı

Din Öğretimi Genel Müdürlüğümüzün İlimiz İmam Hatip Liselerinde Uygulanmakta Olan

Din Öğretimi Genel Müdürlüğümüzün ilimiz İmam Hatip Liselerinde uygulanmakta olan "Vakti Kuşanmak" adlı projesinin değerlendirme toplantısı İl Milli Eğitim Müdür Yardımcımız Adem Gülşen başkanlığında yapıldı. Zonguldak Öğretmenevinde yapılan toplantıya Din Öğretimi Genel Müdürlüğü proje koordinatörü Sayın Mehmet Yarğın ve İmam Hatip Liselerimiz/Ortaokullarımızda projeden sorumlu öğretmenlerimiz katıldı. Öğretmenlerimiz, temel amacı öğrencilerimizde ibadet ve güzel ahlâk bilincini geliştirmek olan proje ile ilgili okullarında gerçekleştirdikleri faaliyetleri anlatan sunumlar yaptılar. Toplantı öncesi Sayın Mehmet Yarğın ve İl Millî Eğitim Müdür Yardımcımız Sayın Adem Gülşen İl Merkezimizdeki İmam Hatip Liselerimizi ziyaret ettiler.

26-05-202426-05-202426-05-202426-05-2024

Meşrutiyet Mah. Gazipaşa Cad. Hükümet Konağı No.30 Kat.3 Zonguldak - 0 372 280 67 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.