ZONGULDAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Dilimizin Zenginlikleri Projesi Kapsamında Kdz. Ereğli Nurdan ve Ahmet Orhan Oğuz Anaokulunda Sergi Açılışı ve Atölye Çalışmaları Gerçekleştirildi
![Dilimizin Zenginlikleri Projesi Kapsamında Kdz. Ereğli Nurdan ve Ahmet Orhan Oğuz Anaokulunda Sergi Açılışı ve Atölye Çalışmaları Gerçekleştirildi](/meb_iys_dosyalar/2024_05/31151934_go57nyywgaev9w8.jpg)
Dilimizin Zenginlikleri Projesi kapsamında Kdz. Ereğli Nurdan ve Ahmet Orhan Oğuz Anaokulunda atölye çalışmaları ve öğrencilerimizin hazırlamış oldukları eserlerden oluşan sergi açılışı gerçekleştirildi.
Öğrencilerimizin öğretmenleri rehberliğinde hazırladıkları birbirinden güzel eserler katılımcılar tarafından ilgiyle incelendi. Öğrencilerimiz taş boyama, kukla, yazarlık, dokuma ve drama atölyelerinde vakit geçirerek bolca eğlendiler.