ZONGULDAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Devrek-Gökçebey İlçe Yöneticileri, Okul ve Kurum Müdürlerine Yönelik Bilgilendirme ve Değerlendirme Toplantısı

Devrek-Gökçebey İlçe Yöneticileri, Okul ve Kurum Müdürlerine Yönelik Bilgilendirme ve Değerlendirme Toplantısı

Personel Genel Müdürümüz Sayın Bülent Çiftçi, Merkez Atama Daire Başkanımız Sayın Şükür Köse ve İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Osman Bozkan'ın katılımları ile Devrek Erkek İmam Hatip Lisesi Konferans Salonunda; Devrek-Gökçebey İlçe yöneticileri, okul ve kurum müdürlerine yönelik bilgilendirme ve değerlendirme toplantısı gerçekleştirerek ilimizdeki iki günlük çalışma ziyaretini tamamladı. İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Osman Bozkan; ziyaretin ilimize önemli bir dokunuş olduğunu, Bakanlığımızın bu düzeydeki ziyaretinin bizleri ve ilimiz eğitim yöneticilerini onure ettiğini belirterek teşekkür etti.

Milli Eğitim Bakanımız Sayın Yusuf Tekin'in selamlarını ileterek toplantıya başlayan Sayın Genel Müdürümüz: "Eğitimin ana unsurları okullarımızda eğitim liderliği yapıyorsunuz. Sizlerle görüşmek, sizleri dinlemek için buradayız. Amacımız saha ziyaretlerimizle sizlerden gelen görüş ve önerileri değerlendirmek bakanlığımıza iletmek, çözüm üretmek, sorunları yerinde tespit etmek. Birçok olumlu değişikliğin ilham kaynağı olarak gördüğümüz bu ziyaret ve görüşmeleri önemsiyoruz, değerli buluyoruz." ifadelerini kullanarak okul ve kurum müdürlerimizden norm fazlası öğretmenler, sözleşmeli öğretmenlerin eş durum atamaları, okul bazlı bütçe uygulamaları, meslek kanunu, rehber öğretmen atamaları, okulların yardımcı personel ve güvenlik görevlisi ihtiyaçları gibi birçok alandan gelen soruları cevaplandırarak gelen görüş ve önerileri değerlendirdi, yapılan özverili çalışmalar için teşekkür etti. 12-01-202412-01-202412-01-202412-01-202412-01-202412-01-2024

Meşrutiyet Mah. Gazipaşa Cad. Hükümet Konağı No.30 Kat.3 Zonguldak - 0 372 280 67 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.