ZONGULDAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Danıştay Yazı İşleri Müdürü Sn. Süleyman Bayraktar ve Ereğli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü personeli Abdülkerim Akman, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Osman Bozkan'ı Ziyareti
Danıştay Yazı İşleri Müdürü Sn. Süleyman Bayraktar ve Ereğli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü personeli Abdülkerim Akman, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Osman Bozkan'a yeni görevine başlaması dolayısıyla hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. Nazik ziyaretleri için teşekkür ederiz.![Danıştay Yazı İşleri Müdürü Sn. Süleyman Bayraktar ve Ereğli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü personeli Abdülkerim Akman, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Osman Bozkan'ı Ziyareti](/meb_iys_dosyalar/2023_08/17170036_F3usCrzWQAACaxm.jpg)