ZONGULDAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Cumhuriyetimizin 100.Yıl Etkinlikleri Kapsamında "100.Yılda Her Sınıf 100 Ağaç Dikiyor" Projesi Gerçekleştirildi
![Cumhuriyetimizin 100.Yıl Etkinlikleri Kapsamında](/meb_iys_dosyalar/2023_11/08183230_fajpkcaaaawtp6.jpg)
Cumhuriyetimizin 100.yıl etkinlikleri kapsamında "100.Yılda Her Sınıf 100 Ağaç Dikiyor" projesi, Orman İşletmesi İl Müdürlüğü ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü desteği ile Kozlu Kızılcakese Köyü Orman Müdürlüğü fidan dikim alanında; İl Millî Eğitim Müdür Yardımcımız Adem GÜLŞEN, Zonguldak İlkokulu, Dr. Derviş Nihat Arkat İlkokulu, TOBB Uzun Mehmet İlkokulu, Uzun Mehmet MTAL okulu idarecilerimiz, öğretmenlerimiz, öğrenci ve velilerimizin katılımıyla gerçekleşti.