ZONGULDAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Çocuklarımızda trafik güvenliğine yönelik trafik bilincinin artırılması ve farkındalık yaratılması amacıyla ilimiz "Çocuk Trafik Eğitim Pisti"nde kullanılacak olan ve ZESOB-MEKSA tarafından üretilen eğitim araçlarının teslimi gerçekleştirildi.
![Çocuklarımızda trafik güvenliğine yönelik trafik bilincinin artırılması ve farkındalık yaratılması amacıyla ilimiz](/meb_iys_dosyalar/2023_06/20102152_FyvaS6PWYAA51sN.jpg)
Teslim töreni; Valimiz Sayın Mustafa Tutulmaz, Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürümüz Sayın Ertuğrul Karalar, İl Millî Eğitim Müdürümüz Züleyha Aldoğan, İl ve İlçe Protokolümüz, öğretmenler ve öğrencilerimizin katılımıyla gerçekleşti.