ZONGULDAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Çevre Haftası Etkinlikleri Kapsamında; Zonguldak Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürlüğü İle İl Millî Eğitim Müdürlüğümüz Koordinesinde Dr. Derviş Nihat Arkat İlkokulunda "Sıfır Atık Projesi" Açılış Programı Gerçekleştirildi

Çevre Haftası Etkinlikleri Kapsamında; Zonguldak Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürlüğü İle İl Millî Eğitim Müdürlüğümüz Koordinesinde Dr. Derviş Nihat Arkat İlkokulunda

Çevre Haftası etkinlikleri kapsamında; Zonguldak Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürlüğü ile İl Millî Eğitim Müdürlüğümüz koordinesinde Dr. Derviş Nihat Arkat İlkokulunda "Sıfır Atık Projesi" açılış programı gerçekleştirildi. ??

Programa; Sayın Valimizin Kıymetli Eşi Güney Hacıbektaşoğlu Hanımefendi, Zonguldak Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürü Sayın Hasan Öztürk, İl Milli Eğitim Müdür Vekilimiz Sayın Abdullah Turan, okul yöneticilerimiz, öğretmenlerimiz, öğrencilerimiz ve velilerimiz katıldılar.

Program saygı duruşu ve İstiklal Marşı'mızın okunmasıyla başladı. Halk oyunları gösterilerinin ardından öğrencilerimizin atık malzemelerden oluşturdukları kıyafetlerle defile gerçekleştirildi. Programın sonunda öğrencilerimize Zonguldak Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürlüğü tarafından hazırlanan "Çevre Müfettişi Sertifikaları", tişört ve şapkalar hediye edildi.

06-06-202406-06-202406-06-202406-06-2024

Meşrutiyet Mah. Gazipaşa Cad. Hükümet Konağı No.30 Kat.3 Zonguldak - 0 372 280 67 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.