ZONGULDAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Çaycuma Nuran-Celal Gülşen MTAL Müdürü Sadık Yaşar ve Hayırsever Nuran Gülşen Hanımefendi, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Osman Bozkan'ı ziyareti
Çaycuma Nuran-Celal Gülşen MTAL Müdürü Sadık Yaşar ve Hayırsever Nuran Gülşen Hanımefendi, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Osman Bozkan'a yeni görevine başlaması dolayısıyla hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. Nazik ziyaretleri için teşekkür ederiz.![Çaycuma Nuran-Celal Gülşen MTAL Müdürü Sadık Yaşar ve Hayırsever Nuran Gülşen Hanımefendi, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Osman Bozkan'ı ziyareti](/meb_iys_dosyalar/2023_09/08150300_F5fppe8XUAA6Juj.jpg)