ZONGULDAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Çatalağzı İlkokulu Müdürü Hakkı Dursun Kıran, Müdür Yardımcısı Esin Uygur ve Gaziosmanpaşa İlkokulu Müdürü İlker Demir, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Osman Bozkan'ı Ziyareti
Çatalağzı İlkokulu Müdürü Hakkı Dursun Kıran, Müdür Yardımcısı Esin Uygur ve Gaziosmanpaşa İlkokulu Müdürü İlker Demir, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Osman Bozkan'a yeni görevine başlaması dolayısıyla hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. Nazik ziyaretleri için teşekkür ederiz.![Çatalağzı İlkokulu Müdürü Hakkı Dursun Kıran, Müdür Yardımcısı Esin Uygur ve Gaziosmanpaşa İlkokulu Müdürü İlker Demir, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Osman Bozkan'ı Ziyareti](/meb_iys_dosyalar/2023_08/16135918_F3pEwHuXgAAllJ3.jpg)