ZONGULDAK İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Asli Öğretmenliğe Geçiş Sözlü Sınav Duyurusu

Asli Öğretmenliğe Geçiş Sözlü Sınavı, Zonguldak İli Merkez Öğretmenevi ve ASO ( İncivez Mahallesi Milli Egemenlik Caddesi Kozlu Sahil Yolu No 146 adresinde) 27 Mart 2017-10 Nisan 2017 tarihleri arasında yapılacaktır.
Asli Öğretmenliğe Geçiş Sözlü Sınav Duyurusu

Aday Öğretmen Sözlü Sınavlarına İlişkin Dikkat Edilecek Hususlar :

1- Asli Öğretmenliğe Geçiş Sözlü Sınavı; Sabah oturumu ve Öğlen oturumu olarak üzere her oturumda 15 aday sözlü sınava alınacaktır.

2- Sabah oturumuna katılacak öğretmenlerin sabah 08.45’te,   öğlen oturumuna katılacak öğretmenlerin ise saat 12.45’te bekleme salonunda eksiksiz olarak hazır bulunmaları gerekmektedir. Geç kalanlar sınava alınmayacaktır.

3-Aday öğretmenler bekleme salonu ve sınav salonunda cep telefonu, kayıt cihazı, çağrı cihazı, telsiz, fotoğraf ve video makinesi vb. elektronik cihaz bulundurmayacaklardır.

4-Aday öğretmenler sınava gelirken kimlik belgesini (nüfus cüzdanı, evlenme cüzdanı, pasaport ya da sürücü belgelerinden biri) yanlarında getirerek komisyona ibraz edeceklerdir.

 

Sözlü sınavına katılacak aday öğretmen listesi tıklayınız...

Meşrutiyet Mah. Gazipaşa Cad. Hükümet Konağı No.30 Kat.3 Zonguldak - 0 372 280 67 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.